بزرگترین و برترین تیم طراحی سایت در ایران

از سال ۲۰۱۳ و همزمان با تاسیس شرکت ناتاسان، تیم حرفه ای طراحی سایت این شرکت شکل گرفت. طراحی سایت ناتاسان از ابتدا بر روی انواع سیستم های مدیریت محتوا از جمله وردپرس متمرکز بوده است. بدین شکل شرکت ناتاسان مدت زمان طولانی در زمینه طراحی و بهینه سازی و سئوی سایت فعالیت دارد که بطور مداوم در این خصوص بصورت حرفه ای و تخصصی فعال است و هم اکنون با همکاری و پشتوانه پرسنل ماهر، با قدرتی بیش از پیش در خدمت طراحی سایت در تمام ایران می باشد. طراحی سایت دقیقا مطابق ایده و نظر کارفرما از مهمترین تفاوت شرکت ناتاسان است زیرا پس از انعقاد قرارداد، تیم طراح اختصاصی، توسط امور قراردادهای شرکت ما معرفی می گردد. قراردادهای طراحی سایت ناتاسان به دو صورت حضوری و آنلاین قابل ثبت و امضا می باشد.

 • ۱. انتخاب طرح و سفارش

  طرح های سایتی که ناتاسان برای شما در نظر دارد، مطمئنن چیزیست که با کمترین انتقاد از سوی مشتریان، و بازدیدکنندگان سایت شما روبرو شود. برای شروع فقط کافیست پلن مورد نظر را انتخاب و سفارش خود را انجام دهید.

 • ۲. پیش پرداخت

  می توانید پیش پرداخت خود را به صورت آنلاین و یا کارت به کارت انجام دهید، پیش پرداخت می تواند نصف مبلغ کل قرارداد باشد، همچنین می توانید در صورت تمایل کل مبلغ را یکجا پرداخت نمایید.

 • ۳. اجرای طرح

  در تمام مدت زمانی که ساخت سایت شما طول خواهد کشید، می‌توانید در پشت پرده ها حضور داشته باشید و از تمامی مراحل کار ما آگاه باشید؛ تغییر وضعیت سفارش شما، روز به روز، مرحله به مرحله از طریق پنل پیامکی ما به شما اطلاع داده خواهد شد تا در جریان تمامی جزئیات این سفارش قرار بگیرید.

 • ۴. رونمایی و تاییدیه

  رضایت کامل شما از طرح سفارشی‌تان برای ما اهمیت ویژه ای دارد، در نتیجه ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که پس از انجام کار و رونمایی از سایت، رضایت شمارا از آنچه که به آن انتقاد دارید و یا نیاز به تغییر چیزی دارید جلب نماییم.

 • ۵. پرداخت نهایی

  در صورتی که در دو قصت سایت خود را سفارش داده‌اید، سیستم پیامکی ما به طور خودکار پس از انجام تمامی مراحل کار، به شما پیامکی در خصوص پرداخت مابقی قرارداد ارسال خواهد نمود.

 • استخدام مدیر

  چنانچه تمایل به استخدام مدیری برای سایت خود دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شمارا در این زمینه راهنمایی نمایند.

[product_category per_page=”3″ orderby=”menu_order title” order=”DESC” category=”plan”]